"Kordian?" - premiera spektaklu Grupy Teatralnej "Zamiast"

• Bilety: WSTĘP WOLNY

Grupa teatralna „Zamiast”, wielokrotnie nagradzana na festiwalach teatralnych, dojrzała do zmierzenia się z klasyką. Zespół pod kierownictwem Grażyny Smolibockiej zaprezentuje oparty na dramacie Juliusza Słowackiego spektakl „Kordian?”. W inscenizacji zostanie zachowany oryginalny tekst, lecz jego interpretacja będzie miała autorski charakter. Można się jednak spodziewać wielu zaskakujących odniesień do współczesności, a także eksperymentów formalnych.

Godzinny spektakl zapowiada się bardzo ciekawie. Premiera w niedzielę 7 czerwca o godz. 17 w Centrum Kultury Przeźmierowo. Bilety w cenie 5 zł można kupować w miejscu imprezy (w godz. 9-12 i 17-20) oraz w Tarnowie Podgórnym: w siedzibie GOK „SEZAM” (w godz. 9-15) i Domu Kultury (w godz. 15-20). Sprzedaż online prowadzi serwis Biletomat.pl.