"O miłości prawie wszystko" - koncert walentynkowy

Z okazji Święta Zakochanych w dniu 15 lutego o godz.18 odbędzie się w Tarnowie Podgórnym specjalny koncert „O miłości prawie wszystko”. Usłyszymy największe miłosne przeboje operetkowe i musicalowe w mistrzowskim wykonaniu. Wystąpią artyści poznańskiego Teatru Muzycznego: Karolina Garlińska-Ferenc, Jarosław Patycki i Włodzimierz Kalemba.

Wśród utworów, jakie usłyszymy, takie szlagiery jak „Przetańczyć całą noc”, „Usta milczą, dusza śpiewa”, „Gdzie mieszka miłość” i „W tę noc”. Wizyta w Centrum Kultury będzie więc okazją, by spędzić półtorej godziny w romantycznym nastroju, przy dźwiękach dobrej muzyki. Bilety do nabycia w miejscu koncertu (ul. Ogrodowa 14, w godz. 15-20), siedzibie GOK „SEZAM” (Tarnowo Podgórne, ul. Poznańska 96, w godz. 9-15) i Centrum Kultury w Przeźmierowie (ul. Ogrodowa 13a, w godz. 9-12 i 17-20). Sprzedaż biletów online prowadzi serwis Biletomat.pl.