Warsztaty fotograficzne dla dorosłych

• Bilety: 60zł

Damian Nowicki zaprasza mieszkańców naszej gminy, którzy ukończyli 18 rok życia, pasjonatów fotografii, do udziału w warsztatach fotograficznych. Są one dedykowane wszystkim fotografującym z pasją, bez względu na sprzęt, jakim dysponują. Nie ma znaczenia czy robisz Canonem, Nikonem czy smartfonem. Wiedza, jaką zyskasz, jest uniwersalna, a jej przydatność bezcenna. Spotkania będą miały charakter klubowy, który – w ciekawy sposób – połączy dyskusję z praktyką. Pierwsze z nich, organizacyjne, skoncentrowane będzie na fotografii krajobrazowej. Kolejne trzy to 2-3 godzinne plenery o różnych porach dnia, w różnych miejscach gminy Tarnowo Podgórne. Poznamy podstawy kompozycji zdjęć krajobrazowych, zasady wyboru odpowiedniego światła i czasu, zalety punktu widzenia i perspektywy. Dowiemy się, jak zaplanować zdjęcie, jakim sprzętem i akcesoriami się posługiwać. A na koniec – praktyczne wskazania dotyczące edycji i wydruku wybranych zdjęć. Taka okazja nie zdarza się na co dzień.

Damian Nowicki zaprasza:

30.10 – pierwsze spotkanie CK Przeźmierowo, fotografia krajobrazowa

7.11, 14.11 i 21.11 – plenery fotograficzne

27.11 – spotkanie finałowe w CK Przeźmierowo, wybór najlepszych zdjęć na wystawę.

Liczba miejsc ograniczona. Informacje o zapisach na warsztaty, karty zgłoszeniowe oraz regulamin dostępne tu.