ODWOŁANY/Recital Tomasza Stockingera w duecie z pianistą Stefanem Gąsieńcem

Szanowni Państwo,
po raz kolejny jesteśmy zmuszeni odwołać organizowane przez nas wydarzenie. Tym razem jest to recital Tomasza Stockingera, który miał odbyć się właśnie dziś (24.10). Uruchomiliśmy już procedurę zwrotu biletów. Zwrot środków pieniężnych za bilety zakupione online realizuje serwis bilety24.pl.

• Miejsce: Dom Kultury Tarnowo Podgórne
Znany z telewizji, związany z teatrem, kinem, a także estradą – Tomasz Stockinger, w październiku zagości w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym. Na scenie wystąpi z recitalem „Już nie zapomnisz mnie” - pięknym wspomnieniem dwudziestolecia międzywojennego w muzyce i słowie. Tytuł programu pochodzi od piosenki, która stanowiła główny motyw muzyczny polskiej komedii Zapomniana melodia z 1938 roku. Koncert poświęcony jest twórcom takim jak Henryk Wars czy Jerzy Jurandot. A jako że wykonawcą jest aktor, oddaje także przez swój recital hołd gwiazdom kina przedwojennego i przypomina Eugeniusza Bodo, Aleksandra Żabczyńskiego, Antoniego Fertnera i innych. Można powiedzieć, że recital jest wiązanką piosenek, w rytmie walca i tanga przy akompaniamencie pianisty Stefana Gąsienieca, jak za dawnych, dobrych lat. Wraca do nas łagodnym uśmiechem, niesłychanym charm'em i przenosi do magicznego dwudziestolecia. Ten program to elegancja i szyk minionych lat, wciąż tak żywo wspominanych. Zapraszamy na wieczór najpiękniejszych szlagierów polskiego kina przedwojennego.