Recital Tomasza Stockingera w duecie z pianistą Stefanem Gąsieniecem Wyróżniony

• Miejsce: Dom Kultury Tarnowo Podgórne
Znany z telewizji, związany z teatrem, kinem, a także estradą – Tomasz Stockinger, w październiku zagości w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym. Na scenie wystąpi z recitalem „Już nie zapomnisz mnie” - pięknym wspomnieniem dwudziestolecia międzywojennego w muzyce i słowie. Tytuł programu pochodzi od piosenki, która stanowiła główny motyw muzyczny polskiej komedii Zapomniana melodia z 1938 roku. Koncert poświęcony jest twórcom takim jak Henryk Wars czy Jerzy Jurandot. A jako że wykonawcą jest aktor, oddaje także przez swój recital hołd gwiazdom kina przedwojennego i przypomina Eugeniusza Bodo, Aleksandra Żabczyńskiego, Antoniego Fertnera i innych. Można powiedzieć, że recital jest wiązanką piosenek, w rytmie walca i tanga przy akompaniamencie pianisty Stefana Gąsienieca, jak za dawnych, dobrych lat. Wraca do nas łagodnym uśmiechem, niesłychanym charm'em i przenosi do magicznego dwudziestolecia. Ten program to elegancja i szyk minionych lat, wciąż tak żywo wspominanych. Zapraszamy na wieczór najpiękniejszych szlagierów polskiego kina przedwojennego.