fbpx

Z kobietami nie wie się - Koncert MOD na Dzień Kobiet

Szczegóły:

  • Data:
  • Miejsce: Centrum Kultury Przeźmierowo
  • Bilety:Obowiązują bezpłatne wejściówki

 

 

To jedna z piękniejszych muzycznych tradycji, organizowanych przez GOK SEZAM – koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej Gminy Tarnowo Podgórne na Dzień Kobiet. Zamiast kwiatów – kilka utworów w podziękowaniu za obecność i czułość Pań w naszym życiu.
Koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej Gminy Tarnowo Podgórne w tym roku nosi dość przewrotny tytuł „Z kobietami nigdy nie wie się..”, ale my już teraz wiemy, że z pewnością na twarzach Pań, które wezmą w nim udział pojawi się wiele uśmiechu i przez koncertowa godzinę będą mogły zapomnieć o smutkach.
Wykonawcami będą oczywiście muzycy Młodzieżowej Orkiestry Dętej Gminy Tarnowo Podgórne, ale wraz z nimi wystąpi również solista, śpiewak – Adam Michalak. Co usłyszymy w ten wyjątkowy wieczór? Będą to utwory znane nieco starszej publiczności, powiedzielibyśmy – klasyczne, jak „O sole mio” czy „Brunetki, blondynki” a także bardziej nowoczesne, jak np. piosenkę „Nie obiecuj nic” z musicalu „Piloci”
Paniom już dziś życzymy wszystkiego pięknego z okazji Dnia Kobiet i zapraszamy!

„Z kobietami nigdy nie wie się”
Koncert MOD Gminy Tarnowo Podgórne z okazji Dnia Kobiet
7 marca, godz 18:00 (sobota) CK Przeźmierowo
Obowiązują bezpłatne wejściówki.
Można je pobrać: w biurze GOK SEZAM w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku, w godz. 9-15), w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku, w godz. 15-20) oraz w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20).

Log in

fb iconLog in with Facebook