"Cyrk przyjechał" - komedia muzyczna

Spektakl „Cyrk przyjechał” - to komedia muzyczna z lekką nutką dekadencji, z udziałem Kolombiny, Arlekina, Klauna, Charliego Chaplina, zespołu tanecznego „Nogi Roztańczone”, Garderobianego i Pianisty. Rozmowy w aktorskiej garderobie to kwintesencja rzeczywistości, w której żyjemy. Jej paradoksów i absurdów. Wszystko przeplatane muzyką i wpadającymi w ucho piosenkami. Seks, polityka i śmierć. „RĘKA, NOGA, MÓZG NA ŚCIANIE”. W rolach głównych występują Marcin Samolczyk, Klub Szyderców BIS – Dominika Dobrosielska, Krzysztof Dziuba, Przemysław Mazurek; Piotr Wiza oraz Overdue Girls. Scenariusz i reżyseria Krzysztof Deszczyński.

"Cyrk przyjechał"
Centrum Kultury Przeźmierowo, 16.02.2020, godz. 19:30
Bilety: 30 zł dostępne w siedzibie GOK „SEZAM” (ul. Poznańska 96 w Tarnowie Podgórnym) od pon. do pt. w godz. 9-15, w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (ul. Ogrodowa 14) od pon. do pt. w godz. 15-20, w Centrum Kultury Przeźmierowo (ul. Ogrodowa 13a) od wt. do pt. w godz. 16-20. Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl