Mama, Tata, Teatr i Ja: "Czuły domek" Teatr Gili-Gili

• Miejsce: Dom Kultury Tarnowo Podgórne

Teatr Gili- Gili zaprasza na spektakl bez słów, ale za to pełen emocji. Emocji, które towarzyszą człowiekowi w jego życiu, czy to dziecku, czy dorosłemu. Bohaterowie przedstawienia, Wykrzyknik i Znak Zapytania szukają ciepłego, spokojnego miejsca do życia. Po długiej podróży docierają do opuszczonego Domu, który ma w sobie duszę. Pojawia się gama uczuć: strach, złość, upartość, radość, chciwość, miłość i smutek. Spektakl zagrają aktorzy Teatru Gili-Gili, Igor Fijałkowski i Marcin Chomicki. Teatr Gili - Gili to Igor Fijałkowski oraz osoby z nim współpracujące. Powstał z ogromnej i wciąż pulsującej głowy pomysłów samego autora. Jego przepis na przedstawienie jest prosty! Należy napisać ciekawy i mądry tekst, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Wrzucić szczyptę barw i estetycznego zmysłu scenograficznego. Dodać zaskakujące formy i lalki. Zmiksować z energią i pomysłami aktorów lalkarzy. Doprawić niezwykłe barwną muzyką Pawła Głosza i podgrzać na scenie. Dzięki temu uzyskamy doskonałe gilganie, które rozśmieszy do łez największego ponuraka. A to wszystko łączy ze sobą Teatr Gili - Gili! Spektakl odbędzie się 19.01 (niedziela) godz. 12.30 w znanym i lubianym cyklu Mama tata teatr i ja w Tarnowie Podgórnym. Dla dzieci od 4 roku życia.

Bilety w cenie 10 zł (dzieci) i 10 zł (dorośli) do nabycia w miejscu imprezy (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.