"Dwóch starszych panów i ż-ONA" Piosenki Kabaretu Starszych Panów

Któż nie lubi nieśmiertelnych przebojów Kabaretu Starszych Panów? Usłyszymy je już 17 stycznia w CK Przeźmierowo!
Będzie to spektakl muzyczny utrzymany w konwencji i stylistyce sławnych programów Kabaretu Starszych Panów. Dla złamania konwencji twórcy spektaklu proponują uwspółcześnione dialogi kabaretowe, by dotrzeć dzięki temu do najbardziej wymagającego widza.
W przedstawieniu można usłyszeć "SAMO ŻYCIE" Ona (Sylwia Napierała-Segura), – żona – wiecznie marząca, o lepszym, większym, po prostu innym... Oni – to artysta i architekt (Jacek Wietrzykowski, Adam Glapiak) marzyciel i człowiek konkretu, singiel (żeby nie rzec samotny) i małżonek z długim (może i zbyt długim) stażem. Z lekkością i wdziękiem opowiadają sobie historie o miłości, sztuce, przyjaźniach i własnych przeżyciach.
W programie znajdują się piosenki, które każdy rozpozna już po pierwszych taktach, jak i takie, które wielu usłyszy po raz pierwszy. Nie sposób przejść obok nich obojętnie.
Szymon Bojdo

Dwóch starszych Panów i ż-Ona ... Piosenki Kabaretu Starszych Panów,
Centrum Kultury Przeźmierowo, 17.01.2020, godz. 19.
Bilety: 35 zł dostępne w siedzibie GOK „SEZAM” (ul. Poznańska 96 w Tarnowie Podgórnym) od pon. do pt. w godz. 9-15, w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (ul. Ogrodowa 14) od pon. do pt. w godz. 15-20, w Centrum Kultury Przeźmierowo (ul. Ogrodowa 13a) od wt. do pt. w godz. 16-20. Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl