fbpx

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Szczegóły:

  • Data:
  • Miejsce: Hala OSiR Tarnowo Podgórne
  • Bilety:Wstęp wolny

 

 

Po raz 28. zagramy wspólnie w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy dla dziecięcej medycyny zabiegowej. 12 stycznia w hali OSiR będzie można podzielić się sercem i środkami na szczytny cel.

                W dobra atmosferę wprowadzi nas iluzjonistyczny występ „Michelle czaruje”. Podczas jej występów, dzięki połączeniu energii, komedii oraz przyjaznej atmosfery, niezapomniane chwilę przeżywają zarówno dzieci jak i rodzice co tworzy idealną rozrywkę familijną!

                Po uroczej czarodziejce nastąpią pokazy sportowe. Informacje o klubach, które zaprezentują się podczas 28. finału WOŚP. Najpierw Klub KS Boxing Przeźmierowo, który istnieje od 2017 roku. Specjalizuje się w kickboxingu oraz boksie. W grupie aktualnie trenuje około 20 osób. Głównym trenerem grupy jest Paweł Kucharski. Podczas pokazu zaprezentują techniki bokserskie i kickboxerskie oraz walkę pokazową. Dalej Klub Karate Samuraj. To klub Karate Shotokan z 25 letnią tradycją działalności na terenie Gminy Tarnowo Podgórne. Treningi prowadzi doświadczona i wykwalifikowana kadra, która szkoli zarówno dzieci jak i młodzież.

                Czekają nas także 3 licytacje oraz liczne występy artystów z naszej Gminy: Teatru Tańca Sortownia 30+, Dance OSiR Studio

                Na koniec wystąpi dla nas Ewelina Lisowska. Ta niezwykle popularna wokalistka, laureatka programów „Mam Talent” i „X-Factor”  w TVN,  na swoim koncie ma już 4 albumy i kilkanaście singli. Singiel Lisowskiej „W stronę słońca” odsłuchany został na YouTube ponad dwa miliony razy w ciągu jednego zaledwie tygodnia, dzięki czemu znalazł się na liście najchętniej odtwarzanych utworów muzycznych na świecie. Na pewno w styczniu rozgrzeje ona nasze serca.

Na Finał oczywiście zapraszamy na Światełko do nieba.

 Program WOŚP

scena

14:30 Czarodziejka Michelle

15:00 Klub KS Boxing Przeźmierowo

15:15 Klub Karate Samuraj

15:30 I Licytacja

16:00 Teatr Tańca Sortownia 30 +

16:10 Dzieci Tańca

16:20 Studio Flow:

Grupa baletowa

Grupa akrobatyczna

16:45 II Licytacja

17:30 Gwiazda: Ewelina Lisowska

18:30 Licytacja Główna

20:00 Światełko do nieba

 

Wokół Sceny:

Stoisko plastyczne z ceramiką i rękodziełem

Bricks 4 Kidz – klocki lego

 

Log in

fb iconLog in with Facebook