Kino Zielone Oko: "O Yeti" + spotkanie z Mikołajem z Rovaniemi//Bilety wyprzedane

• Bilety:10 zł

WSZYSTKIE BILETY NA TO WYDARZENIE ZOSTAŁY WYPRZEDANE

8 grudnia będziemy mieli okazję spotkać dwie niezwykłe, niemal mityczne istoty! Pierwszą z nich będzie Mikołaj z Rovaniemi – w tej fińskiej miejscowości na co dzień mieszka człowiek, który w grudniu uszczęśliwia miliony dzieci na całym świecie. Spotkanie z nim odbędzie się o 11:15 w CK Przeźmierowo.
Mikołaj z Rovaniemi już w połowie listopada rozpoczyna swoją podróż z elfami, by w okresie świątecznym obdarować dzieci prezentami. Poza swoją prezentową podróżą można spotkać go za kołem podbiegunowym i do małej fińskiej wioski przyjeżdżają całe wycieczki, by zobaczyć fabrykę prezentów. Jednak, gdy podróżuje spotyka się z dziećmi w różnych częściach świata. My sami będziemy mogli go zobaczyć bo w Poznaniu mieszka i pracuje Konsul Honorowy Republiki Finlandii, pan Robert Jakubiec. To on zaprasza Mikołaja z Rovaniemi w różne miejsca naszego regionu.

Wejście na to spotkanie możliwe będzie za okazaniem biletu na film „O Yeti!”, którego pokaz odbędzie się po rozmowie z naszym gościem z Finlandii. Przed nami niezwykła przygoda – wprost z tłocznych ulic Szanghaju trafimy w zapierające dech w piersiach krajobrazy Himalajów. Kiedy nastolatka Yi spotyka młodego Yeti na dachu apartamentowca, w którym mieszka, ona i jej psotni przyjaciele – Jin i Peng – nadają mu imię "Everest" i organizują niezwykłą wyprawę, aby magiczne stworzenie wróciło do swej rodziny, mieszkającej w najwyższym punkcie Ziemi.

Bilety: 10 zł dostępne w siedzibie GOK „SEZAM” (ul. Poznańska 96 w Tarnowie Podgórnym) od pon. do pt. w godz. 9-15, w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (ul. Ogrodowa 14) od pon. do pt. w godz. 15-20, w Centrum Kultury Przeźmierowo (ul. Ogrodowa 13a) od wt. do pt. w godz. 16-20. Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl