Mama, Tata, Teatr i ja - "Pyza na jesiennych dróżkach"

• Miejsce: DK Tarnowo Podgórne

Teatr Krokodyl

„Pyza na jesiennych dróżkach”

W ramach naszego cyklu „Mama Tata Teatr i ja” Teatr Krokodyl zaprezentuje spektakl: "Pyza na jesiennych dróżkach". Lato się skończyło, ale jesień jest równie piękna. Polska złota jesień z babim latem. Przedstawienie porusza temat ekologii, jesieni i przyrody, a powstało na motywach znanego cyklu książek Hanny Januszkiewicz.

Teatr Krokodyl powstał w 1994 roku i tworzy dwoje aktorów: Magdalena i Tadeusz Falana.

„Pyza na jesiennych dróżkach”

DK Tarnowo Podgórne

6 października 2019 12:30

Bilety – 10 zł