Teatralne Otwarcie Sezonu

• Bilety: wstęp wolny

Wyjątkowe otwarcie sezonu teatralnego w tym roku odbędzie się w CK w Przeźmierowie. 5 października spotkają się tam dwie największe inicjatywy z zakresu edukacji teatralnej w naszym regionie.

Jolanta Tepper (współtwórczyni projektu Teatr w Każdej Wiosce) i Bogdan Żyłkowski (inicjator festiwalu „Dzień dobry sztuko”) postanowili połączyć siły swoich pomysłów i z pompą otworzyć tegoroczny sezon teatralny.  Pomysł ten to naturalna konsekwencja zdarzeń: od zeszłego roku festiwal „Dzień dobry sztuko” odbywa się w CK w Przeźmierowie, tutaj też rokrocznie odbywa się wielki finał projektu Teatr w Każdej Wiosce.

5 października na scenie CK Przeźmierowo zobaczymy trzy spektakle: laureata tegorocznego festiwalu „Dzień dobry sztuko”: „ My i…” ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Wągrowcu, grupy teatralnej z Sadów, pod opieką p. Katarzyny Romańskiej oraz z Rumianka, pod opieką Grzegorza Babicza.

Będzie to zatem okazja do radosnego świętowania w teatralnym gronie, integracji młodych adeptów sztuki z Wągrowca i naszej gminy oraz prezentacji ich osiągnięć. Druga część tego spotkania, od godziny 15:00 będzie otwarta dla każdego! Mamy nadzieję, że ta wyjątkowa inicjatywa, która odbywa się w naszej Gminie po raz pierwszy, umocni naszą pozycję lidera w edukacji teatralnej w regionie.

Teatralna Inauguracja Sezonu

CK Przeźmierowo