Gdzie jest Bernadette? - Kino Zielone Oko Wyróżniony

Bernadette Fox (Cate Blanchett) ma kochającego, choć zapracowanego męża (Billy Crudup) oraz wspaniałą córkę, piętnastoletnią Bee (Emma Nelson), dla której jest najlepszą przyjaciółką. Uważana w kręgach designu za genialną rewolucjonistkę w dziedzinie architektury, Bernadette jest kobietą ekscentryczną, nieunikającą konfliktów z otoczeniem. Pewnego deszczowego dnia znika w dziwnych okolicznościach. Bee, która postanawia za wszelką cenę ją odnaleźć, stopniowo odkrywa zaskakujące fakty z życia Bernadette...

Gdzie jest Bernadette?
22 września 2019r., 18:00, Centrum Kultury Przeźmierowo
Bilety: 15 zł

W sierpniu bilety można nabyć tylko w siedzibie GOK „SEZAM” Tarnowo Podgórne, ul. Poznańska 96 (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15). Od początku września również w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (ul. Ogrodowa 14) od pon. do pt. w godz. 15-20, w Centrum Kultury Przeźmierowo (ul. Ogrodowa 13a) od wt. do pt. w godz. 16-20. Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl