YESTERDAY - Kino Zielone Oko Wyróżniony

"Yesterday" to film muzyczny wyreżyserowany przez zdobywcę Oscara Danny'ego Boyle'a. Film z pewnością uwiedzie swoją magią fanów zespołu The Beatles. W głównych rolach pojawili się Himesh Patel, Lily Collins oraz Ed Sheeran.

Głównym bohaterem komedii muzycznej "Yesterday" jest Jack Malik, który mieszka w niewielkim angielskim miasteczku nad brzegiem morza. Największym marzeniem mężczyzny jest pisanie piosenek, jednak nikt nie zwraca uwagi na jego talent. Jedyną osobą, która go wspiera, jest przyjaciółka z dzieciństwa, Ellie.

Pewnego dnia na skutek wypadku Jack budzi się w rzeczywistości, w której nikt nie słyszał o jego ulubionym zespole The Beatles. Mężczyzna szybko zyskuje sławę, przypisując sobie autorstwo kultowych piosenek. Jego popularność wiąże się z odejściem Ellie. Jack staje na rozdrożu pomiędzy karierą a jedyną osobą, która zawsze w niego wierzyła.

YESTERDAY
1.09.2019. 18:00, Centrum Kultury Przeźmierowo
Bilety: 15 zł

W sierpniu bilety można nabyć tylko w siedzibie GOK „SEZAM” Tarnowo Podgórne, ul. Poznańska 96 (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15). Od początku września również w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (ul. Ogrodowa 14) od pon. do pt. w godz. 15-20, w Centrum Kultury Przeźmierowo (ul. Ogrodowa 13a) od wt. do pt. w godz. 16-20. Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl