C jak Cyrk - Mama, Tata, Teatr i ja

• Miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym

Po wakacjach wracamy do cyklu „Mama, Tata Teatr i ja”. We wrześniu - spektakl „C jak CYRK” Teatru Chrząszcz w Trzcinie. Będzie to zabawa konwencją cyrkową w odniesieniu do ekwilibrystyki naszego ojczystego języka.

W zwariowanym namiocie jedynego w swoim rodzaju cyrku alfabetycznego występują ludzie i zwierzęta tworzone na oczach widza z wielkich liter. Będzie dużo zabawnych sytuacji, nie zabraknie też chwil grozy i mrożących krew w żyłach popisów akrobatycznych. Zupełnie przy okazji dzieci pouczą się alfabetu, poćwiczą aparat mowy, ale też poznają bliżej specyfikę języka polskiego. Osią scenariusza spektaklu wymyślonego przez Martę i Cezarego Skrockich jest bowiem alfabet i niuanse wymowy.

Spektakl dla dzieci w wieku od 2 do 8 lat, z muzyką na żywo.

15 września 2019, godz. 12:30, DK Tarnowo Podgórne

Bilety: 10zł

W sierpniu bilety można nabyć tylko w siedzibie GOK „SEZAM” Tarnowo Podgórne, ul. Poznańska 96 (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15). Od początku września również w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (ul. Ogrodowa 14) od pon. do pt. w godz. 15-20, w Centrum Kultury Przeźmierowo (ul. Ogrodowa 13a) od wt. do pt. w godz. 16-20. Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl