Półkolonie SEZAMu z Bricks4Kidz

• Miejsce: Centrum Kultury Przeźmierowo/Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym
  • Zapisy: Zapisy zakończone

Wszystkie miejsca na półkolonie letnie w SEZAMIE z Bricks4KIDZ zostały już wykorzystane.
W tym roku GOK „SEZAM” we współpracy, znaną nam już z ferii zimowych, firmą Bricks4Kidz zaprasza na turnusy półkolonijne. Odbędą się one w dwóch terminach: 15.07-19.07 oraz 5.08-9.08 zarówno w CK Przeźmierowo, jak i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym. Tematyka poszczególnych zajęć przedstawia się następująco:

Turnus II (5.08.-9.08., w godz. 8-16)

Przeźmierowo
- Grupa młodsza: Wyprawa z Lego
- Grupa starsza: Zaprogramuj Dash'a

Tarnowo Podgórne
- Grupa młodsza: Minecraft
- Grupa starsza: Movie Making Minecraft

Oprócz zajęć z klockami Lego, nasi półkoliści wybiorą się do poznańskiego ZOO, na Tarnowskie Termy, w programie są także warsztaty i spektakle teatralne. Organizatorzy zapewniają opiekę wykwalifikowanej kadry, materiały dydaktyczne, sprzęt komputerowy wraz z odpowiednim oprogramowaniem, animacje, gry i zabawy, dwudaniowy obiad każdego dnia, napoje bez limitu dla dzieci, upominek dla każdego uczestnika – gadżet Bricks4Kidz, pamiątkowy dyplom.