Pokaz filmów Animiaków

• Miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym
  • Bilety: wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy na pokaz prac wykonanych podczas tegorocznego sezonu artystycznego przez Koło Filmowe Animiaki. Zaprezentujemy etiudy zrealizowane w technice plastelinowej, animacje w materii sypkiej oraz w oleju. Nie zabraknie również akcentów aktorskich. Ponadto przybyli goście będą mieli okazję przyjrzeć się kolejnym zabawkom optycznym, malowaniu światłem oraz wielkoformatowym komiksom. Odsłonięte zostaną kulisy powstawania krótkich metraży, a zakończeniu towarzyszyć będzie wystawa scenariuszy etiud oraz scenorysów.
Wydarzenie nie jest biletowane. Jak informują młodzi twórcy, strój dowolny, byle nie obciachowy. Otwarty pokaz odbędzie się w piątek, 24 maja 2019 o godz. 17 w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym.
Koło Filmowe Animiaki