fbpx

Dzień Dobry Sztuko 2019

Szczegóły:

  • Data:
  • Miejsce: Centrum Kultury Przeźmierowo
  • Bilety: wstęp wolny

W tym roku Gminny Ośrodek Kultury „SEZAM” został partnerem Festiwalu Młodego Teatru Wielkopolski Dzień Dobry Sztuko 2019, organizowanego przez Poznańską Fundację Artystyczną już po raz czternasty.
Grupy teatralne z całej Wielkopolski, zakwalifikowane do festiwalu w kategoriach: I – dzieci ze szkół podstawowych (klasy I-III) i II – nastolatkowie ze szkół podstawowych (klasy IV-VIII), zaprezentują się 22 marca na scenie w Centrum Kultury Przeźmierowo. Teatry w kategorii III wystąpią w drugim dniu festiwalu 25 marca w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu. Tam również, gościnnie ze spektaklem „Kartoteka rozrzucona”, zaprezentuje się prowadzona przez Grażynę Smolibocką nasza grupa teatralna „Zamiast”. Przypomninamy, że w ubiegłym roku, w finale w Suchym Lesie, Grand Prix otrzymały dwie grupy teatralne z naszej gminy, z projektu teatralnego Teatr w Każdej Wiosce. W kategorii I – zespół z Lusowa prowadzony przez Agnieszkę Wróblewską, a w kategorii II  – zespół z Lusówka, którego instruktorem jest Adrianna Rogoża.

 Zapraszamy na widownię do kibicowania młodym aktorom w piątek 22 marca 2019 od godziny 14 do Centrum Kultury Przeźmierowo.

Log in

fb iconLog in with Facebook