Kino Zielone Oko dla dzieci: "Kacper i Emma szukają skarbu"

Dla dzieci film "Kacper i Emma szukają skarbu" .
Najlepsi przyjaciele Kacper i Emma jadą na wakacje z dziadkiem Emmy - Jørgenem nad morze. Korzystają tam z kąpieli, zbierają muszle, budują zamki z piasku, puszczają latawce, a nawet łowią ryby. Wakacje jak każde do czasu, aż na plaży znajdują tajemniczą skrzynię. To kapsuła czasu z pamiątkami przeszłości i mapą. Dla Kacpra i Emmy rozpoczyna się ekscytująca przygoda. W międzyczasie dowiedzą się więcej o ludziach żyjących na wyspie i o tym, jak żyło się tam dawniej.
[opis dystrybutora kino] źródło:www.filmweb.pl

Bilety w cenie 10 zł można nabyć w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20 oraz przed seansem), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) oraz w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl