ROGUCKI SOLO. Gość specjalny: Król

Piotr Rogucki fanom muzyki znany jako wokalista rockowej formacji COMA i wykonawca solowy. W swoich scenicznych wcieleniach łączący elementy poezji, rocka i teatru. 1 lutego wystąpi w Centrum Kultury Przeźmierowo.
Zdobywca wielu nagród na festiwalach piosenki artystycznej min; 2 nagroda na Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie 2002, Grand Prix Festiwalu Piosenki Aktorskiej Wrocław 2004, Grand Prix Festiwalu Spotkania Zamkowe w Olsztynie 2004. Zdobywca Fryderyków za najlepszy album rockowy w latach 2004, 2006, 2009, 2011, Fryderyk za wokalistę roku 2011, laureat nagrody imienia Grzegorza Ciechowskiego. Był jurorem w trzech edycjach programu Must Be The Music w telewizji Polsat.
Albumy solowe:
- "Loki - Wizja Dźwięku" 2011 - koncept album opowiadający historię opartą na dramacie Bertolda Brechta "Baal"
- "95-2003" 2012 - zbiór juweniliów w nowoczesnych aranżacjach
- „J. P. Śliwa” 2015 - koncept album składający się z trzech artystycznych komponentów: płyty z utworami, tekstu dramatycznego oraz grafik uzupełniających przekaz i wymowę wydawnictwa. To zapis artystycznych poszukiwań twórcy balansującego na granicy muzyki rockowej, sztuki teatralnej i medialnego mainstreamu.

Obecnie Piotr Rogucki koncertuje solo, gdzie prezentuje repertuar ze wszystkich swoich solowych albumów, w nowych aranżacjach.
Gość specjalny: król

Bilety w cenie 40 zł dostępne od 17 grudnia w biurze GOK SEZAM w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku, w godz. 9-15), w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku, w godz. 15-20) oraz w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.