Baśniowy dziadek do orzechów - przedstawienie baletowe

Niezwykła baśniowa opowieść, przepiękna muzyka Piotra Czajkowskiego, barwne stroje, romantyczny balet, bogata scenografia i elementy akrobatyki składają się na wyjątkowy spektakl „Baśniowy dziadek do orzechów”.

Jest to opowieść o Klarze, która w wigilię Bożego Narodzenia znajduje pod choinką drewnianego dziadka do orzechów. Po zapadnięciu zmroku, magiczna zabawka zabiera ją w świat magii. Na początku wspólnej przygody, ożywiony dziadek do orzechów toczy bitwę z myszami. Dowodząc żołnierzykami udaje mu się pokonać drużynę gryzoni. Główna bohaterka w swej wędrówce napotyka też Królową Śniegu i wiele innych postaci. Jak dalej potoczą się losy Klary? Zobaczcie Państwo sami zapraszając na spektakl swoje pociechy.

„Baśniowy dziadek do orzechów” doskonale łączy klasyczny balet z niezapomnianą muzyką Piotra Czajkowskiego. Wykonają go profesjonalni tancerze na co dzień związani z Teatrem Wielkim w Poznaniu oraz narrator, który snuje  opowieść o losach bohaterów i ich przygodach.

Zapraszamy do Centrum Kultury w Przeźmierowie w czwartek 13 grudnia na godzinę 18. Bilety w cenie 35 zł dostępne są w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20) w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku, w godz. 15-20) oraz w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku, w godz. 9-15). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.