Mama, tata, teatr i ja: "Choinka"

• Miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym

GOK SEZAM zaprasza najmłodszych miłośników teatru wraz z rodzicami na spektakl „Choinka” w wykonaniu Teatru Falkoshow. Jest to opowieść o zabawkach choinkowych, które szukają swojego miejsca na dwu metrowym drzewku. Głównym bohaterem jest Bałwanek, który stara sobie odpowiedzieć na pytanie - jaki sens ma dekorowanie choinki? Spektakl jest utrzymany w formie teatru - magnesu, tak nazwał go jego twórca Krzysztof Falkowski. Ruchome obrazy poruszają się na planszy za pomocą magnesów w sposób niewidoczny dla widza.

Spektakl odbędzie się 9 grudnia o godzinie 12.30. Zapraszamy do Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym.

Uwaga! Zmiana cen biletów na spektakle dla dzieci. Teraz będzie można je zakupić w cenach: 10 zł - dziecko, 10 zł - opiekun. Dostępne są w biurze GOK SEZAM w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku, w godz. 9-15), w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku, w godz. 15-20) oraz w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.