Kraina Uśmiechu - wykonanie koncertowe operetki Fr. Lehara Wyróżniony

Kraina Uśmiechu to jedna z najpiękniejszych operetek Franciszka Lehara. W Centrum Kultury w Przeźmierowie swoją premierę będzie miała koncertowa odsłona tego dzieła. Pomysłodawcą  przedsięwzięcia jest Sławomir Pietras - wybitny znawca opery i baletu, dyrektor polskich teatrów operowych i znany menadżer kultury. To właśnie przeźmierowską scenę wybrał na realizację swojego pomysłu.
W koncercie usłyszymy najpiękniejsze arie Krainy Uśmiechu w wykonaniu sopranistek - Joanny Horodko i Barbary Gutaj oraz tenorów – Sylwestra Kosteckiego i Huberta Stolarskiego. Towarzyszyć im będzie Poznańska Orkiestra Festiwalowa pod dyrekcją Agnieszki Nagórki i Chór Opera Art. Koncert poprowadzi Sławomir Pietras.
Zapraszamy 20 października (sobota) do Centrum Kultury Przeźmierowo. Początek koncertu: godzina 19. Bilety dostępne już niebawem. Wszystkie informacje znajdą się na stronie www.goksezam.pl i w październikowym wydaniu TarNowej Kultury.

Projekt finansowo wspiera Samorząd Województwa Wielkopolskiego.