Mama, tata, teatr i ja: "Zaczarowany Kapturek" Wyróżniony

• Miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym
  • Bilety: 10 zł(dzieci)/1 zł(opiekunowie)

Na przedstawienie Teatru Falkoshow "Zaczarowany Kapturek" zapraszamy do Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym. Wszyscy znamy historię Czerwonego Kapturka. Czy więc historia o Czerwonym Kapturku może nas czymś jeszcze zaskoczyć? Tak! Gdy bajkę opowie nam sztukmistrz - magik, który za pomocą pacynek opowie na nowo historię Czerwonego Kapturka. Bilety w cenie 10 zł (dzieci) i 1 zł (opiekunowie). W sierpniu bilety dostępne w siedzibie GOK „SEZAM” w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15). Od września także w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20) i w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.