Kino Zielone Oko dla dzieci: "Co w trawie piszczy"

Pasikonik Tonik jest prawdziwym włóczykijem. Przemierza świat w podskokach, nigdzie nie zagrzewając dłużej miejsca. Pewnego dnia trafia na łąkę tak piękną, że postanawia zatrzymać się tu na dłużej. Szczególnie, że wpadła mu w oko urocza i dobra Królowa Pszczół Margerytka. Zakochany polny konik gotów jest na wszystko, by mieszkańcy łąki uznali go za dobrego kumpla, a nawet przyjaciela. Niestety nie znając jeszcze miejscowych „układów” daje się omotać podstępnej osie i zamiast stać się przyjacielem, mimo woli zasłuży na miano wroga łąki. Tonik jednak nie daje się za czułki wodzić i zamiast się poddać i zwiać w świat, postanawia naprawić swe błędy, obronić łąkę przed armią szerszeni i zasłużyć na serce królowej. źródło: www.filmweb.pl Bilety w lipcu i sierpniu dostępne w Centrum Kultury Przeźmierowo (na godzinę przed seansem) i w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.