Kino Zielone Oko dla dzieci: "Paddington 2" Wyróżniony

• Bilety: 10 zł/1 zł

Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłonności do wpadania w tarapaty trafi w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać. Każdy przecież chętnie przyjmie pomocną łapę nawet jeśli jest nieco lepka od marmolady. Szczególnie jeśli futrzasty zada swe fundamentalne pytanie: Misia w sercu nie masz?!
źródło: www.filmweb.pl

Bilety w cenie 10zł (dzieci)/1 zł (dorośli - opiekunowie, maksymalnie 2 dorosłych na 1 dziecko)

Do końca czerwca bilety można nabywać w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20 oraz na godzinę przed seansem), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) oraz w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). W lipcu w Centrum Kultury Przeźmierowo (na godzinę przed seansem) i w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.