Kino Zielone Oko zaprasza: "Kobieta sukcesu" Wyróżniony

Mańka, główna bohaterka filmu jest szefową firmy w wielkim mieście. Jej życie wywraca się do góry nogami, gdy prowadzony przez nią biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania ustawia się młodsza siostra Lilka, uosobienie chaosu, który nie pasuje do uporządkowanego świata Mańki. Wkrótce w jej życiu pojawi się jeszcze ktoś. Czy Mańka ratując firmę nie straci z oczu siostrzanej przyjaźni i szansy na coś nowego?

Przekonają się o tym widzowie filmu Roberta Wichrowskiego, który w Centrum Kultury Przeźmierowo zobaczyć będzie można w niedzielę, 27 maja o godz. 18. Bilety w cenie 15 zł dostępne są w miejscu seansu (od wtorku do piątku w godz. 16-20 i bezpośrednio przed projekcją), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.