Otwarcie wystawy malarstwa B.Kicińskiego i P. Kolińskiego "Jeszcze w zielone gramy" Wyróżniony

• Miejsce: Galeria w Rotundzie, Tarnowo Podgórne
  • Bilety: Wstęp wolny

Jeszcze w zielone gramy...

... taki tytuł nosić będzie wystawa, której wernisaż odbędzie się w Galerii w Rotundzie 22 maja.

Zobaczymy na niej prace Bartosza Kicińskiego i Przemysława Kolińskiego.Bartosz Kiciński to podróżnik, kucharz, muzyk, absolwent Uniwersytetu Humanistycznospołecznego w Warszawie i artysta z pasji. Jego prace znajdują się w zbiorach CK ZAMEK w Poznaniu i zbiorach prywatnych w Belgii, Niemczech i w Polsce. Uprawia jako główną dziedzinę malarstwo i ceramikę artystyczną.

Przemysław Koliński to artysta plastyk i nauczyciel, a także maratończyk. Jest absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza i Politechniki Poznańskiej oraz laureatem stypendium Marszałka Województwa Wielkopolskiego w dziedzinie kultury. Jego prace znajdują się w zbiorach Politechniki Poznańskiej, Muzeum Archeologicznego w Poznaniu i Muzeum – Zamku Górków w Szamotułach, a także zbiorach prywatnych w Belgii, Niemczech i w Polsce. Zajmuje się głównie malarstwem, ale i grafiką i ceramiką artystyczną.

Wspólna wystawa obu autorów zachęci do refleksji nad tym, co nas otacza, a czego często nie dostrzegamy. Prezentowany cykl prac malarskich przedstawia fascynacje utopijnym życiem, przyrodą, otaczającą nas przestrzenią, bogactwem jej form i kolorów.

Oglądać ją będzie można w Galerii w Rotundzie od 22 maja do 19 czerwca. Początek wernisażu o godz. 19. Wstęp wolny.