Kino Zielone Oko dla dzieci: "Wielka wyprawa Oskara" Wyróżniony

• Bilety: 10 zł / 1 zł

Dziesięcioletni Oskar ma marzenie, którym jest wyjazd na prerię wraz z mamą. Niestety, tuż przed wakacjami mama Oskara powiadamia go o planowanej podróży do Ameryki. W tym czasie chłopcem ma zaopiekować się jego niezbyt towarzyski dziadek. Na szczęście, Oskar poznaje Leviego i jego cierpiącego na krótkowzroczność konia. Wspólnie decydują się na przeprawę przez Ocean Atlantycki, żeby odszukać w Ameryce mamę Oskara.

Na norweski film familijny zapraszamy do Centrum Kultury Przeźmierowo w niedzielę, 20 maja o godz. 12.30. w miejscu seansu (od wtorku do piątku w godz. 16-20 i bezpośrednio przed projekcją), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl