Kino Zielone Oko zaprasza: "Twarz"

„Współczesna baśń o człowieku, który stracił twarz w wypadku. Po nowatorskiej operacji wraca do rodzinnej miejscowości, ale ludzie nie wiedzą, jak go traktować. Staje się dla nich kimś obcym” – tak dystrybutor filmu charakteryzuje jego fabułę.  Najnowszy film Małgorzaty Szumowskiej otrzymał niedawno Srebrnego Niedźwiedzia na prestiżowym festiwalu Berlinale. W obsadzie znaleźli się m. in. Mateusz Kościukiewicz, Agnieszka Podsiadlik, Małgorzata Gorol i Anna Tomaszewska.

Na film, który wzbudził spore kontrowersje w polskiej prasie, zapraszamy w niedzielę 6 maja o godz. 18 do Centrum Kultury Przeźmierowo. Bilety w cenie 15 zł dostępne są w miejscu seansu (od wtorku do piątku w godz. 16-20 i bezpośrednio przed projekcją), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.