Kino Zielone Oko zaprasza: "Naga Normandia"

Akcja francuskiej komedii rozgrywa się w uroczym miasteczku Mêle-sur-Sarthe w Normandii. Przeżywa ono spory kryzys: import zagranicznych towarów sprawia, że ceny wyrobów spadają, a rolnikom grozi bankructwo. W tej sytuacji burmistrz Georges Balbuzard robi wszystko, by nagłośnić sprawę w krajowych mediach. Problem w tym, że problemy miasteczka nie interesują dosłownie nikogo. Sytuacja wydaje się beznadziejna aż do dnia, w którym do wioski przybywa słynny amerykański fotograf, Newman. Artysta widzi w Normandii idealne tło do następnej sesji zdjęciowej, a burmistrz dostrzega w tym ogromną szansę. Postanawia przekonać mieszkańców – rolników, rzeźnika, farmaceutę i ponad 200 innych osób – do wzięcia udziału w wielkiej sesji fotograficznej. Haczyk? Wszyscy muszą pozować nago! Dla fanów francuskiego humoru najnowszy film Philippe’a Le Guay’a to pozycja obowiązkowa.

Na seans Kino Zielone Oko zaprasza w niedzielę, 22 kwietnia o godz. 18. Bilety w cenie 15 zł dostępne są w miejscu seansu (od wtorku do piątku w godz. 16-20), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.