"Kontrasty-My" - spektakl Teatru Tańca Sortownia

• Bilety: Obowiązują bezpłatne zaproszenia

Teatr Tańca Sortownia po raz drugi wystąpi ze spektaklem „Kontrasty-My”, którego premiera w październiku ubiegłego roku wywołała zachwyt publiczności.

Na wyjątkowe spotkanie ze światem tańca i metafory zapraszamy do Centrum Kultury Przeźmierowo w piątek, 6 kwietnia o godz. 19.30. Reżyserem spektaklu, scenarzystą i choreografem (przy wsparciu Ani Hańczewskiej „Czarnej” oraz Dawida Mularczyka „Białasa”) jest Piotr Bańkowski. Za oprawę muzyczną odpowiada Michał Słowiński. Na scenie Centrum Kultury Przeźmierowo zatańczą: Hubert Witkowski, Dawid Mularczyk, Ania Hańczewska, Joanna Kubicka, Patrycja Lipińska, Agnieszka Romańska, Inez Królikowska, Martyna Starczewska, Patrycja Paul, Julia Zwierzyńska, Weronika Adamowicz, Marta Zakrzewska, Przemysław Korcz oraz gościnnie Karol Witkowski (akrobatyka). Opiekunem artystycznym przedsięwzięcia jest Dawid Mularczyk.

Obowiązują bezpłatne wejściówki dostępne w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20), w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury „SEZAM” w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20).