Warsztaty pieśni wielkopostnych

• Miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym

Zapraszamy 10 marca (sobota) w godz. 9 - 17 do Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym na warsztaty pieśni wielkopostnych. Poprowadzi je Marcin Obst wraz z Chórem NaNowo z Warszawy, towarzyszyć im będzie muzyk Jacek Konieczny.

Warsztaty zakończą się Mszą Św. i Uwielbieniem (godz. 18.30) w kościele w Tarnowie Podgórnym. Są one skierowane do każdego, kto tylko chce śpiewać, nie jest potrzebna znajomość nut. Repertuar to tradycyjne pieśni wielkopostne zaaranżowane, w piękny sposób, na nowo, a także pieśni uwielbienia.

Koszt uczestnictwa - 10 zł. od osoby. Zapisy drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub https://goo.gl/forms/dmLgJ2G0hQo3mSRl2. Informacje tel.: 61 895 92 28.

Krótko o prowadzących warsztaty:

- Chór Na Nowo, dyrygent Marcin Obst - grupa młodych wokalistów na co dzień związanych z różnymi formacjami muzycznymi m. in. TGD, Gospel Rain czy Sienna Gospel Choir;

- Jacek Konieczny, pianista, kompozytor i aranżer. Współpracował, jako kierownik muzyczny, m. in. z: Brianem Fentressem, Kate Ryan, Mietkiem Szcześniakiem, chórami reGeneration, Gospel Joy, HollyGroove, zespołem 33 i wieloma innymi. Instruktor muzyczny podczas warsztatów gospel w Polsce i za granicą.